CHAMPION TEAM WROCŁAW | NAJWIĘKSZE CENTRUM TAŃCA NA DOLNYM ŚLĄSKU

Nasza Kadra

ANDRZEJ SUCHOCKI i NATALIA PIECEWICZ
KADRA GRUPY TOP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO
- dwukrotni Mistrzowie Polski
- Vice Mistrzowie Rising Stars Professional Latin Blackpool Dance Festival 2016
ANNA I WOJCIECH JABCZYŃSCY
KADRA GRUPY TOP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO
wielokrotni Mistrzowie Polski
ALEKSANDRA I ŁUKASZ TOMCZAK
KADRA GRUPY TOP SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Vice Mistrzowie Świata, Mistrzowie Europy
PAULA KRAWCZYŃSKA
Dyplomowany Instruktor Tańca (specjalizacja Hip Hop), wielbicielka kultury Hip Hop, która ma duży wpływ na jej styl.
Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat, zaczynając od występów ze szkolnym zespołem tanecznym. Ale swoją drogę znalazła tak naprawdę dopiero , gdy trafiła pod skrzydła Marty Mościckiej, która zaszczepiła w niej miłość do tańca hip hop oraz do innych stylów, dzięki temu jej pasja trwa do dziś. Od dobrych kilku lat trenuje w ekipie That's Right Crew, z którą osiągnęła wiele sukcesów, m.in. 3 miejsce w lidze tanecznej #M1 Dance Battle, 1 miejsce Street Dance Story & Bitwa na Taniec. Brała również udział w uroczystym Otwarciu Lotniska we Wrocławiu oraz Ceremoniach Przedmeczowych na Euro 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Największy rozwój dają jej treningi oraz warsztaty, które umożliwiają zgłębienie wszystkich technik wchodzących w skład street dances oraz dają szansę na dalszy rozwój. Instruktorzy światowej klasy, u których miała okazję się szkolić to m.in.: Henry Link, Brooklyn Terry, Buddha Stretch, Loose Joint, Camron One Shot, Fatou Tera, Laure Courtellemont, Sonia Soupha, Kaelynn "KK" Harris, Josh Williams, Darrion G (Tricia Miranda's assitant), Caleaf Sellers, Willdabeast Adams.

Na swoich zajęciach stara się przekazać swoją wiedzę oraz pozytywną energię, zależy jej żeby zarazić innych miłością do tańca. Specjalizuje się w stylu Hip hop, ale rozwija swoje umiejętności w wielu stylach tańca m.in.: lite feet, top rock, house, locking, dzięki temu lubi urozmaicać swoje choreografie poprzez wplatanie elementów z różnych technik.
NEDER BEN RACHID HASNAOUI
Jest finalistą 9 edycji programu TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz”, którego widzów olśnił nie tylko tańcem, ale przede wszystkim uśmiechem i pozytywną energią!
Pochodzi z Tunezji, ale od wielu lat mieszka we Wrocławiu. Tańczy od dziecka, specjalizuje się w takich stylach jak Street Dance, Breakdance Hip Hop i Commercial, ale szczególnie bliski jego sercu jest breakdance. Wolny czas najchętniej spędza tańcząc na zawodach, a gdy pogoda na to pozwala – na ulicy.
Neder jest pozytywnie nastawiony do świata i ludzi. Jego marzeniem jest, aby kiedyś zatańczyć solówkę, w której połączy wszystkie taneczne style świata. „Taniec – jak mówi – daje mi z jednej strony ogromne poczucie wolności, a z drugiej kontrolę nad sobą.”.
MARTYNA WIŚNIEWSKA
Mistrzyni Polski w Salsie, Vice Mistrzyni Europy w Salsie, V na Mistrzostwach Świata w Salsie, V-ce Mistrzyni Polski w Mambo,wielokrotna Mistrzyni Okręgu Lubuskiego oraz Mistrzyni Pucharu Okręgu Lubuskiego, Tancerka Mistrzowskiej Międzynarodowej Klasy Tanecznej „S” w obu stylach w Tańcu Towarzyskim, Dyplomowana Instruktorka Tańca Sportowego.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
KATERINA GROMOVA
Jedna z najlepszych Trenerek i Pole Dancerek w Polsce . Jej wiedza,doświadczenie oraz umiejętności będą niewątpliwie źródłem niegasnącej inspiracji dla naszych uczniów

Pochodząca z Kijowa na Ukrainie,reprezentantka ukraińskiej szkoły pole dance.

•Zwyciężczyni II. Zagłębiowskich Mistrzostw Pole Dance (kat.profesjonal sport);
•Finalistka m.in Pole Theatre Poland 2017(kat.profesjonal art);
•Finalistka Essensai Championship 2017(kat.profesjonal art);
•Finalistka Pole Art Experience 2017(kat.profesjonal art).

Brała udział w II Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Chinach, przez miesiąc koncertowała w różnych częściach Chin.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 20 lat. Tańczyła w Ukraińskim Zespole Tańca Narodowego „Perlyna”. W 2015 roku przeprowadziła się do Polski i zaczęła przekładać swoje umiejętności taneczne na drążek pionowy.
Trenerka cały czas podnosi swoje kwalifikacje na warsztatach oraz szkoleniach pole sport,pole dance ,stretching oraz exotic , ucząc się u najlepszych ukraińskich utalentowanych sportowców takich jak m.in.: Natalia Tatarintseva (ukończyła letni kurs "Intensive Week Tata 2018"), Kaya Blum oraz wielu innych polskich i zagranicznych tancerzy.
RICCARDO RECANATI
Finalista World Bachata Fusion Competition „Salmanca Bachatea 2017” in Spain,
Mistrz Włoch w salsie oraz połfinalista World Latin Dance Cup w Miami, vice Mistrz Bachata Fusion Competition in Milano in 2017
Dzięki Riccardo nauczycie się niezbędnej techniki prowadzenia i podążania za partnerem oraz sztuki dobrego wyglądu na parkiecie 😉 Dzięki lekcjom nauczycie się rozumieć i interpretować muzykę oraz wejdziecie w latynoskie „flow”, które jest bardzo ważne w tych stylach.
OKSANA WYŹGA
Treningi poprowadzi mentorka wielu mistrzów Kijowskich scen teatralnych i operowych.Jesteśmy pewni, że obudzi w Państwa dzieciach wrażliwość na sztukę i muzykę.
Pani Oksana posiada imponujące doświadczenie w nauczaniu akrobacji i tworzeniu choreografii. Z podziwem obserwujemy postępy naszych podopiecznych pod jej okiem
MARTA "MOSTEK" MOŚCICKA
Śmiało można powiedzieć, że jest pierwszą osobą, która pokazała na Polskiej scenie litefeet ( Rytm Ulicy 2013) i została przyjęta do nowojorskiej ekipy specjalizującej się w tym stylu: Team Rocket. Trenerka zespołów „That’s Right Crew”, „All IN” oraz „Homies”. Tańczyła w przedsięwzięciu:„ One Year To Go” EURO 2012,Uroczystym Otwarciu Lotniska we Wrocławiu, Ceremonii Przedmeczowych na Euro 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu,została zaangażowana do klipu amerykańskiej ekipy Elite Force Crew razem z najlepszymi tancerzami z całego świata.Choreograf i tancerka w programie TVP SuperSTARcie w odcinku hip hop. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń tanecznych oraz spotkań hip hopowych w kraju jak i zagranicą m.in. Style is King – Szwajcaria,Juste Debout – Paryż,Street Dance Camp – Grecja, SDK – Czechy,Nowy York: Advance Street Style LAB, Broadway Dance Center, EXPG,Peridance, The Spot, podczas których miała okazję uczyć się od światowej klasy instruktorów. Absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz dyplomowanym instruktorem tańca o specjalizacji hip hop
AGATA BARTNIK
Dyplomowany Instruktor Pole Dance-Ukończenie z wyróżnieniem Kursu Instruktorskiego Vertical Dance, który jest respektowany na całym świecie.
Współorganizator Ogólnopolskich Zawodów Pole Dance Vertical Fit Championships 2016.
Ambasadorka marki Vertical Fit-polskiej firmy odzieżowej do pole dance.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Aby rozwijać swoje umiejętności oraz wiedzę na temat pole dance regularnie bierze udział w warsztatach oraz obozach organizowanych z najlepszymi tancerzami na świecie.
Chcąc poszerzyć wiadomości z zakresu budowania siły, balansu i kontroli całego ciała, wbrew pozorom najważniejszej kwestii w pole dance, współpracuje zawodowo z trenerami kalisteniki.
„Pole dance daje możliwość rozwoju wszystkim osobom, bez względu na ich wcześniejsze doświadczenia sportowe, wiek oraz budowę ciała. Wiele odmian tego sportu sprawia, ze każdy znajdzie coś dla siebie oraz daje możliwość stworzenia własnego stylu.
Serdecznie zapraszam na zajęcia, na których nauczysz się wielu nowych rzeczy, poznasz wspaniałych ludzi oraz przekonasz się, ile tak naprawdę potrafi Twoje ciało. Ja dołożę starań, aby każdy na zajęciach czuł się bezpiecznie oraz pewnie.
MONIKA MĄCZKA-GĄSIOR
Instruktorka tańca i fitnessu, tancerka, choreograf, pedagog.
Sport i taniec są jej żywiołami już od dziecka.
Wychowanka Waldemara Staszewskiego w Szkole Baletowej. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych- m.in. udział w XVII Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej, udział w warsztatach tańca współczesnego NMT przy Capitolu, Festiwal Cyrkulacje, OWTW w Połczynie Zdroju.
Należała do Niezależnej Manufaktury Tanecznej (NMT działającej przy Centrum Inicjatyw Artystycznych), jak również do teatru tańca “Diagonal,”Teatru Tańca Dar”, z którymi nakręciła traiser: „Shadow of a doubt” – cień wątpliwości.
Posiada dyplom magistra fizjoterapii, dyplom animatora kultury oraz wykształcenie pedagogizne.
Zdobyła również licencję instruktora fitness (C oraz B) (IFAA),certyfikat pilates stopnia I(IFAA),certyfikat-trening funkcjonalny-taśmy anatomiczne w ruchu(body-work),certyfikat- systemy podwieszane(CPF), certyfikat-Fit Ball & Shape(Akademia Fitness Planet), certyfikat-dietetyka kliniczna(Poradnia Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni), certyfikat-regeneracja i odnowa biologiczna w sporcie (Olimpijka).
Ogromną przyjemność daje jej praca jako instruktor zajęć baletowych, tańca (taniec afrykański , nowoczesny, współczesny, jazzowy) i teatru w przedszkolach , szkołach podstawowych,domach rozwoju artystycznego i szkołach tańca. Działa również jako animator (ukończyła wrocławską SKIBĘ).
Taniec i fitness jest jej największą pasją i sposobem na życie, w czerwcu 2015 roku ukończyła studia na kierunku taniec w Poznaniu,gdzie uzyskała tytuł zawodowej tancerki.
Motto: „Trening czyni mistrza, adrenalina to nawyk”.
MICHAŁ PERNAK
Międzynarodowa klasa taneczna „S”.
Największe osiągnięcia:
- wicemistrzostwo Polski w kategorii młodzieży do lat 18
- wicemistrzostwo Polski w kategorii młodzieży do lat 21
- dwukrotny finalista mistrzostw Polski w kategorii dorosłych
- 7 miejsce na mistrzostwach Europy w kategorii młodzieży do lat 21
- 11 miejsce na mistrzostwach Świata w kategorii młodzieży do lat 21
MARTA KONARSKA
Trenerka zawodowej grupy cheerleaders Wild Cats Cheerleaders. Grupa Pani Marty występowała na takich imprezach sportowych, jak: IX Superfinał polskiej ligi futbolu amerykańskiego, Młodzieżowe Igrzyska Sportowe na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, Gala boksu w Kłodzku, mecze Topligi polskiej ligi Futbolu Amerykańskiego dla Devils Wrocław oraz Panthers Wrocław, 2 edycja Fight Exclusive Night, Międzynarodowe Turnieje Siatkarskie o Puchar Starosty, Maraton Wrocławski, Memoriał Bogusława Psujka w Oleśnicy oraz wielu imprezach komercyjnych.
Zespół Wild Cats Cheerleaders towarzyszył na meczach cały obecny sezon koszykarkom Ekstraklasy Ślęzy Wrocław oraz klubowi koszykarskiemu KK Oleśnica. Obecnie grupę taneczną można oglądać na meczach klubu sportowego Panthers Wrocław.
ANNA MENDAKIEWICZ
Solistka Akademickiego Teatru Baletu Borisa Eifmana w Sankt Petersburgu oraz Opery Wrocławskiej,
Tancerka Baletu Opery Wiedeńskiej (Wiener Staatsballett-Wiener Staatsoper)oraz Polskiego Baletu Narodowego (Teatr Wielki Opery Narodowej). Absolwentka Staatliche Ballettakademie (John Cranko-Schule)w Stuttgarcie oraz Stupendystka Ministra Kultury.
TOMASZ CHMIELEWSKI
- lekarz (specjalista medycyny rodzinnej, certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej uprawniający do orzekania w sporcie dzieci i młodzieży)
- trener przygotowania motorycznego - współpracuje m.in. z Kadrą Narodową Polski w gimnastyce artystycznej (w ramach treningów indywidualnych, grupowych, konsultacji i opieki w trakcie zgrupowań), wieloma klubami sportowymi i Zawodnikami różnych dyscyplin
- jako jeden z pierwszych podjął w Polsce temat medycyny tańca - dyscypliny, która w wielu państwach funkcjonuje jako odrębna specjalizacja lekarska, a skupia się na pracy z tancerzami - od kwalifikacji poprzez trening motoryczny aż do leczenia urazów i kontuzji - współpracuje z Ogólnokształcącymi Szkołami Baletowymi prowadząc regularnie warsztaty dla Uczniów i Kadry Pedagogicznej, szkołami tańca i indywidualnymi tancerzami
- specjalizuje się w ocenie motorycznej osób aktywnych fizycznie i projektowaniu treningu uzupełniającego dla dyscypliny sportowej
- układa plany suplementacyjne wspomagające proces treningowy w oparciu o najnowszą wiedzę i wytyczne towarzystw naukowych
- autor kilkudziesięciu szkoleń i warsztatów dla Trenerów, Fizjoterapeutów, Lekarzy i Zawodników z zakresu treningu motorycznego, stretchingu, żywienia i suplementacji, pracy z Zawodnikami po urazach narządu ruchu (m.in. cykl szkoleń organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Gimnastycznego)
KRZYSZTOF KAŁUŻNY
Nominowany psycholog Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Trener mentalny. Wspolpracuje z medalistami mistrzostw Europy i Świata , reprezentujacych miedzy innymi: plywanie, lekkoatletyke, badminton czy pilke nozna. Autor kilkudziesieciu artykulow naukowych i popularno-naukowych z zakresu psychologii i psychologii sportu. Prowadzi zajecia na wyzszych uczelniach
KADRA WEEKENDOWA – EVENTYPonadto podczas Kursów Weekendowych oraz Warsztatów Tanecznych gościć będą u nas Mistrzowie w swoich stylach oraz taneczne gwiazdy znane z programów telewizyjnych